Poľný Kesov

Výsledky 10. ročníka Slovenského superpohára v požiarnom útoku, ktorý sa konal 08.10.2016.
Tip: Pre zobrazenie kompletných výsledkov otočte zariadenie naležato alebo prepnite prehliadač na „Web pre počítače“.

Výsledky muži

Por.#DružstvoĽP (1)PP (1)ĽP (2)PP (2)Výs. čas
01.
Brumov B
13.68
13.80
14.42
14.53
13.80
02.
Podvysoká
14.04
14.56
13.61
13.87
13.87
03.
Nižné Ružbachy
13.77
14.04
Diskv.
Diskv.
14.04
04.
Sveržov
14.43
13.88
14.07
13.97
14.07
05.
Kamenná Poruba
14.93
14.41
14.15
14.12
14.15
06.
Štôla
99.99
99.99
14.37
14.06
14.37
07.
Sládkovičovo
99.99
99.99
14.40
14.24
14.40
08.
Pavlice
14.45
13.79
99.99
99.99
14.45
09.
Poľný Kesov
14.53
14.35
14.79
14.19
14.53
10.
Záturčie
14.54
14.25
99.99
99.99
14.54
11.
Lúčka
14.46
14.55
99.99
99.99
14.55
12.
Spišský Štvrtok
99.99
99.99
14.09
14.58
14.58
13.
Stupné
15.91
16.32
14.51
14.61
14.61
14.
Kecerovce
14.65
14.46
14.89
15.15
14.65
15.
Lednické Rovne
14.66
13.80
99.99
99.99
14.66
16.
Zbora
99.99
99.99
14.01
14.68
14.68
17.
Hrabovec
14.70
14.17
15.93
14.56
14.70
18.
Milpoš
14.94
14.47
14.72
14.25
14.72
19.
Rudinka
15.66
14.03
14.37
14.72
14.72
20.
Drgoňová Dolina
15.22
15.01
14.76
14.85
14.85
21.
Trpín
14.72
14.86
15.08
14.72
14.86
22.
Orechová Potôň – Vieska
14.26
14.94
Diskv.
Diskv.
14.94
23.
Babulicov Vrch
16.96
16.55
14.87
15.05
15.05
24.
Mojšova Lúčka
15.82
15.14
15.08
13.99
15.08
25.
Hliník nad Váhom
14.37
15.41
15.14
14.13
15.14
26.
Terňa
15.16
14.58
Diskv.
Diskv.
15.16
27.
Pušovce
15.18
15.18
15.46
16.23
15.18
28.
Prašník
15.54
15.77
15.19
15.19
15.19
29.
Krásno
15.27
15.11
99.99
99.99
15.27
30.
Krupina
14.75
15.28
16.21
16.04
15.28
31.
Kúty
99.99
99.99
15.30
15.31
15.31
32.
Popudinské Močidlany
15.56
15.48
15.95
15.99
15.56
33.
Trstená B
15.22
16.03
15.37
15.58
15.58
34.
Poruba
15.01
16.04
17.00
16.30
16.04
35.
Trstená
22.45
22.91
17.75
17.78
17.78
36.
Štiavnik
17.81
15.02
99.99
99.99
17.81
Dolný Hričov
99.99
99.99
99.99
99.99
99.99
Podhorie
99.99
99.99
99.99
99.99
99.99
Revúčka
99.99
99.99
99.99
99.99
99.99

Výsledky ženy

Por.#DružstvoĽP (1)PP (1)ĽP (2)PP (2)Výs. čas
01.
Šenkvice
23.15
22.50
16.68
16.68
16.68
02.
Bytčica
19.00
16.43
16.77
16.26
16.77
03.
Nosice – žabky
99.99
99.99
16.06
17.00
17.00
04.
Ihrište
17.05
16.20
17.06
17.48
17.05
05.
Podvysoká
Diskv.
Diskv.
17.46
17.80
17.80
06.
Čižatice
99.99
99.99
17.82
17.98
17.98
07.
Blažovce
25.54
25.50
18.08
17.66
18.08
08.
Poľný Kesov
18.15
17.53
99.99
99.99
18.15
09.
Setechov
17.30
18.19
17.35
18.18
18.18
10.
Horná Vec
17.39
18.34
18.41
17.78
18.34
11.
Bijacovce
17.98
18.34
19.45
17.07
18.34
12.
Suchá nad Parnou
18.41
18.11
19.48
18.36
18.41
13.
Voderady
18.50
18.67
18.67
14.
Rudník
18.76
17.65
20.20
20.58
18.76
15.
Moravský Sv. Ján
18.85
17.66
20.10
19.99
18.85
16.
Lúčka
18.93
18.36
99.99
99.99
18.93
17.
Firesport Family Senica
19.07
18.82
19.48
19.83
19.07
18.
Spišský Štvrtok
19.17
19.40
26.61
25.46
19.40
Dolný Hričov
Diskv.
Diskv.
99.99
99.99
99.99
Krupina
Diskv.
Diskv.
99.99
99.99
99.99
Zuberec
99.99
99.99
Diskv.
Diskv.
99.99
Páčia sa Vám tieto výsledky? Povedzte o nich
ďalším ľuďom.
Ďalšie výsledky
2014
Pata
11.10.2014
Zobraziť
2015
Bijacovce
10.10.2015
Zobraziť
2017
Kúty
14.10.2017
Zobraziť
Poznáte najúspešnejšie družstvá súťaže Slovenského superpohára?